UWAGA – DYSTRYBUCJA KART DINERS CLUB W POLSCE ZOSTAŁA CZASOWO WSTRZYMANA.

Karty DINERS CLUB są dedykowane do obsługi płatności firmowych realizowanych przez pracowników np. w trakcie delegacji (hotel, paliwo, bilety, wyżywienie). Pracownik realizuje płatność jak każdą inną kartą płatniczą, ale obciążany jest rachunek Pracodawcy. Po powrocie do firmy pracownik rozlicza wydatki służbowe odpowiednimi dokumentami finansowo-księgowymi (rachunki, faktury, noty).

Dodatkowo w przypadku kart DINERS CLUB HPC24 pracownik (oraz do 3 współpracowników lub rodziny) objęty jest ubezpieczeniem podróżnym nawet do 1,000,000 zł kosztów leczenia za granicą (DINERS CLUB VINTAGE HPC24), ma możliwość skorzystania z saloników lotniskowych na świecie, przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa tzw FAST-TRACK’iem na wybranych polskich lotniskach oraz skorzystania z BUSINESS CHECK-IN (karta DINERS CLUB LOT).

Niewątpliwie połączenie cech karty biznesowej oraz przywilejów możliwych do wykorzystania przy prywatnych podróżach czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną dla każdego pracownika!

​Karty DINERS CLUB HPC24 dostępne są również w wersji dla osób prywatnych (konsumentów) – jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszamy do kontaktu!

Korzyści wynikające z posiadania imiennych kart firmowych DINERS CLUB to między innymi:

  • odroczony termin płatności nawet do 59 dni, a co za tym idzie niezależność od banku i aktualnego stanu środków na koncie,
  • usługa e-Konto – internetowy dostęp do konta karty, cykliczne raporty dotyczące sald poszczególnych pracowników, raporty stanu kart wydanych dla pracowników, poszczególnych kont itd,
  • ubezpieczenie podróży zagranicznej do sumy 1 000 000 PLN,
  • możliwość zbierania mil w programie Miles & More i ich wymiana na bilety lotnicze.
  • dodatkowe benefity dla naszych Klientów – pomoc w rezerwacji hoteli i biletów lotniczych (dzięki współpracy z agentami lotniczymi i biurami turystycznymi wynegocjowaliśmy specjalne stawki i warunki z których mogą Państwo skorzystać)

Karta DINERS CLUB PREMIUM VINTAGE została stworzona dla wszystkich, dla których miarą bogactwa są nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim doświadczenia i emocje. Jeśli podróż jest dla Ciebie celem samym w sobie, a nie środkiem do osiągnięcia celu, gdy od życia chcesz czegoś więcej – zapraszamy Cię do klubu Diners Club PREMIUM VINTAGE.

Co kryje w sobie ta szczególna karta?

Ubezpieczenie
W każdej podróży krajowej i zagranicznej Ty i Twoja rodzina lub współpracownicy będziecie ubezpieczeni do 1 mln PLN. Ubezpieczenie nie wymaga aktywacji! Przygotowaliśmy też specjalny pakiet ubezpieczeniowy dedykowany pasjonatom sportów zimowych, golfa oraz jazdy na rowerze.

Assistance domowy
To usługi realizowane w przypadku zdarzenia losowego, kradzieży z włamaniem, awarii sprzętu AGD/RTV lub PC.

Concierge
Osobisty Concierge pomoże zarówno w organizacji spraw codziennych jak i realizacji nietypowych życzeń. Dokona zakupu biletów, rezerwacji w restauracji, hotelu czy lotu – w każdym miejscu świata.

Diners Club Safer World
Z myślą o poczuciu bezpieczeństwa naszych Klientów wraz z firmą MySafety opracowaliśmy pakiet Diners Club Safer World. Pozwala on odzyskać utracone przedmioty osobiste, a breloczek dołączony do kluczy ułatwi znalazcy zwrot w razie ich zgubienia.

Saloniki lotniskowe
Dzięki karcie Diners Club PREMIUM VINTAGE możesz zrelaksować się w jednym z 800 specjalnych saloników na lotniskach na całym świecie.

Fast Track
Z kartą Diners Club PREMIUM VINTAGE nie musisz czekać w kolejkach do kontroli bezpieczeństwa na lotniskach. Korzystaj z Fast Track i zyskaj czas i komfort podróżowania!

Fast Track na Lotnisku Chopina
Posiadając kartę Diners Club PREMIUM VINTAGE możesz korzystać z Fast Track na największym i najbardziej ruchliwym lotnisku w Polsce, zyskując w ten sposób bezcenny czas i poczucie komfortu!

Program premiowy DC
Aktywnie korzystaj ze swojej karty i wymieniaj punkty zdobyte dzięki transakcjom kartą na mile w największym w Europie programie lojalnościowym dla osób podróżujących: Miles & More.

Program lojalnościowy DC
Umożliwia wymianę zebranych punktów na mile, które wykorzystasz na Platformie Rezerwacyjnej ClubMiles, kupując dowolny bilet lotniczy lub rezerwując hotel w dowolnym miejscu na świecie.


Firmowe rozliczenia jeszcze nigdy nie były tak proste. Karta firmowa DINERS CLUB CLASSIC jest wydawana na nazwisko wskazanego przez firmę pracownika. Posiadacz służbowej karty pokrywa koszty zakupów bezgotówkowo, zbierając faktury np. za zakup paliwa lub pobyt w hotelu. W kolejnym miesiącu otrzymuje wyciąg (rachunek), który przedstawia księgowości wraz z fakturami potwierdzającymi transakcje.

Co kryje w sobie ta szczególna karta?

Ubezpieczenie pracowników w podróży.
Karta Diners Club ma w standardzie wliczony kompleksowy pakiet ubezpieczenia podróży zagranicznej do wartości 1 000 000 PLN. Zawiera między innymi ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, zwrot kosztów leczenia czy zakupu leków.Wygodne rozliczenie. Twoja firma otrzymuje tylko jedno zestawienie miesięcznie za wszystkie operacje dokonane kartą w poprzednim miesiącu. Dzięki temu łatwo monitorujesz wydatki, a pracownicy są zmobilizowani do sprawnego rozliczania faktur. Wykonujesz tylko jedną płatność w miesiącu – do Diners Club.

Odroczony termin spłaty.
Termin płatności w przypadku karty Diners Club jest odroczony aż do 59 dni. Oznacza to poprawę płynności finansowej Twojej firmy bez żadnego wysiłku.

Saloniki lotniskowe.
Każdy Posiadacz karty ma zapewnione wejście do specjalnych stref komfortu i relaksu na wielu lotniskach świata.

Pełne raportowanie.
Firma cyklicznie otrzymuje raporty dotyczące sald poszczególnych pracowników, raporty odnośnie stanu kart wydanych dla jej pracowników, poszczególnych kont, itd.

Zawieszki bagażowe.
Posiadacz karty może zamówić specjalne, personalizowane zawieszki bagażowe. Ich charakterystyczny design dopracowywany przez lata minimalizuje ryzyko zabrania bagażu przez innego pasażera.

Karta zastępcza.
Diners Club wyda ją bezpłatne nawet w ciągu 24 godzin. To ważne dla przedsiębiorców, którzy wiedzą, że czas to pieniądz.

Przyjazne reklamacje.
Każda wątpliwa kwota odpisywana jest od salda do momentu wyjaśnienia reklamacji.


Najlepszy produkt dla dynamicznych firm, podróżujących na własnych zasadach. Korzystając z karty DINERS CLUB TRAVELER masz możliwość zbierania punktów w Programie Lojalnościowym i wymianę ich na mile, które potem możesz wykorzystać do zakupu biletów lotniczych czy do rezerwacji hotelowych.

Co kryje w sobie ta szczególna karta?

Ubezpieczenie w podróży zagranicznej.
Karta Diners Club TRAVELER posiada w pakiecie kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej do kwoty 500.000 PLN. Dzięki temu nie musisz już szukać ubezpieczeń i ponosić dodatkowych kosztów. Ochroną poza Posiadaczem może być objęta rodzina z nim podróżująca lub do 3 współpracowników podczas podróży służbowej.

Program Lojalnościowy DC.
Posiadacze karty Diners Club TRAVELER zbierają Punkty DC, które następnie mogą wymienić na mile w Programie ClubMiles. Korzystając z Platformy Rezerwacyjnej ClubMiles każdy może kupować bilety lotnicze i rezerwować hotele i dodatkowo zwiększać stan swoich mil. Zebrane mile natomiast można wymieniać na kolejne bilety lub hotele. Szczegóły na www.clubmiles.pl. 

Wygodne rozliczenie.
Twoja firma otrzymuje tylko jedno zestawienie miesięcznie za wszystkie operacje dokonane kartą w poprzednim miesiącu. Dzięki temu łatwo monitorujesz wydatki, a pracownicy są zmobilizowani do sprawnego rozliczania faktur. Wykonujesz tylko jedną płatność w miesiącu – do Diners Club.

Odroczony termin spłaty.
Termin płatności w przypadku karty Diners Club jest odroczony aż do 59 dni. Oznacza to poprawę płynności finansowej Twojej firmy bez żadnego wysiłku.

Przyjazne reklamacje.
Każda wątpliwa kwota odpisywana jest od salda do momentu wyjaśnienia reklamacji.

Udogodnienia na lotniskach.
Każdy Posiadacz karty ma możliwość odpłatnego skorzystania z saloników lotniskowych – specjalnych stref komfortu i relaksu na wielu lotniskach świata. Co więcej, za okazaniem karty mogą Państwo skorzystać z szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa Fast Track przed wejściem do strefy odlotów na wybranych lotniskach.


Skontaktuj się z nami:

Udostępnij link do strony: